משובים ומכתבי תודה

בשנתיים האחרונות מאז שעשינו אצלך את האבחון חל שיפור מדהים אצל ביתנו. פנינו לאבחון לאחר שבאסיפת ההורים היינו בהלם מהישגיה הלימודיים ומחוסר המוטיבציה שלה... לאחר האבחון קיבלנו תשובות לכל השאלות ויצאנו עם תכנית פעולה איך לסייע לה בבי"ס ובבית...השינוי הגיע מהר והיא אפילו קיבלה תעודת הצטיינות! גם היום כעבור שנתיים היא ממשיכה להצליח, ההישגים השתפרו מאוד והיא הרבה יותר מעורבת ואחראית. היא רוצה להצליח והדימוי העצמי שלה מאוד עלה. אין ספק שהשינוי הגיע בעקבות האבחון. תודה רבה על כל העזרה.

יערה, אמא לילדה בת 9 בעת האבחון

פעם הייתי יושבת במבחנים ומתרכזת בלחץ עצמו...היום, בעקבות הטיפול בביופידבק שעשיתי אצלך, אני מצליחה להתרכז במבחן, כי הלחץ במינון נמוך יותר.

שקד, בת 15

מאז הטיפול בביופידבק, הציונים שלי במבחנים עלו וגם קיבלתי כלים איך להתמודד באופן כללי עם מצבי לחץ בחיים. אני ישנה טוב יותר בלילות ואין לי כאבי בטן לפני מבחנים. אם עולות מחשבות מלחיצות בזמן מבחן, אני מצליחה לשחרר אותן ולא להיתקע עליהן. תודה רבה על כל העזרה!

שירה, בת 18

הגענו עם בננו לאבחון בעקבות היכרות מוקדמת עם עדי שאבחנה את אחיו. גם הפעם זכינו באבחון מקצועי, עם המלצות רלוונטיות שיכלו לסייע לצוות בית הספר להתנהל בתהליך וגם הסבר מה צריך לעשות בתהליך מבחינת הבית והמשפחה.

גלית, אמא לילדים בני 9 ו-13

עשינו אצלך אבחון מקיף לבן שלנו, קיבלנו שירות מעולה וגם דו"ח מאוד מפורט מקצועי ומקיף ונראה שחשבת על כל ההשלכות, גם אלו שכרגע לא נראות בעייתיות אבל יכולות לצוץ בהמשך. אנחנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהמקצועיות והסיכום שניתן לנו. ההמלצות מאוד חשובות לנו ומיקדו אותנו באופן מיטבי.

שירלי, אמא לילד בן 12

עדי נהדרת! מקצועית, נעימה מאוד. גילתה אורך רוח, רגישות רבה, הקשר הבין-אישי שהיא יצרה איתנו ועם ביתנו היה מדהים. מתנה של ממש! נשמח להמשיך איתה לטיפול פסיכולוגי בעקבות האבחון.

ורד, אמא לילדה בת 8

 

   052-8403138

©2018 by Adi Hirsh. Proudly created with Wix.com