רקע והכשרה מקצועיים

פסיכולוגית חינוכית מומחית

מטפלת CBT

מטפלת בביופידבק

מפתחת מודל "גמישות פסיכולוגית הורה-ילד" - הדרכת הורים בגישת ACT.

אני בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מטעם האוניברסיטה העברית. את שני התארים סיימתי בהצטיינות.

בוגרת תכנית הלימודים של בי"ח שניידר לטיפול קוגנטיבי התנהגותי CBT, עם התמחות ספציפית במרפאת חרדה.

עברתי הכשרה נרחבת בתחום הביו-פידבק, לטיפול בחרדות וניהול לחצים וכן למדתי לטפל במגוון שיטות המשלבות את הערוץ הגופני בטיפול, כמו פוקוסינג ומיינדפולנס, להגברת הויסות הגופני והרגשי.

בשנים האחרונות התמקצעתי בשיטת טיפול שנקראת ACT - טיפול בקבלה ומחוייבות, המשתייכת לגל השלישי של גישת ה-CBT, אותה למדתי אצל טובי המרצים בארץ ובחו"ל.  אני עובדת על-פי מודל ייחודי שפיתחתי להדרכת הורים המבוסס על הגישה הזו, אותו אני מלמדת במסגרת שירותי בריאות הנפש, בשירותים פסיכולוגיים ובמכונים פרטיים.

ניתן לקרוא עוד על המודל שפיתחתי להדרכת הורים כאן.

יש לי נסיון רב וכן הכשרה מקיפה בתחום של ילדים מחוננים (טיפול, אבחון והדרכת הורים), 

אני עובדת בקליניקה פרטית בנס-ציונה ובמודיעין ובמכון 'אמירים' במכבים. במסגרת המכון, אני מעבירה סדנאות לפסיכולוגים בתחום האבחון וכן מדריכה פסיכולוגים בתחום זה. כמו-כן אני מעבירה הרצאות וסדנאות לצוותים טיפוליים ברחבי הארץ, בנושא הדרכת הורים.

אני מייחסת חשיבות רבה להתפתחות מקצועית במגוון גישות טיפוליות, במטרה לספק למטופלים את שיטת הטיפול המתאימה להם ביותר, תוך התייחסות לצרכי הילד ומשפחתו.

 אלה תעודות ההסמכה שלי:


 
 

עדי הירש

©2018 by Adi Hirsh. Proudly created with Wix.com